لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهید %1$s.منو

موزه

چگونه اثر خود را به موزه گنجینه اهدا کنم؟

logo ganjineh2

گنجینه آثار اهدایی هنرمندان، جهت استفاده از شهرت ، سابقه و محبوبیت هنرمندان و پیشکسوتان داوطلب و علاقه مند، جهت ارائه هدایای شخصی و دست نوشته های ارزشمند آنها به پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل به منظور فروش و استفاده از آنها در جهت حمایت از فیلمسازان مستقل فیلمهای کوتاه و مستند تعریف شده است.

این هدایا در قالب یک نمایشگاه و با شرایطی خاص در جهت اعتلای سینمای مستقل کوتاه و مستند کشور، به تجار ، مجموعه داران و علاقه مندان فروخته خواهد شد  و از مبالغ به دست آمده ، برای تولید و حمایت از فیلمهای کوتاه و مستند مستقل و تجربه گرا، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری جشنواره ها و هفته های فرهنگی فیلم ، بورسیه های هنری و هر گونه تلاش در جهت رشد و پیشرفت فیلمسازان مستقل و تجربه گرای سینمای کوتاه و مستند ایران استفاده خواهد شد.

 

شرایط اهدای هدیه به گنجینه:

هر فردی که از شهرت ، محبوبیت و حسن نام در عرصه های متفاوت هنری ، فرهنگی ، ورزشی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی برخوردار باشد و گرفتن هدیه ای از او ارزشمند باشد ، می تواند به این گنجینه هدیه اهدا نماید.

نوع هدیه :

نوع هدیه بستگی زیادی به میزان شهرت ومحبوبیت افراد دارد . هر چقدر افراد مشهورتر و محبوبتر باشند هدیه آنها می تواند از بار مالی کمتری برخوردار باشد.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید