لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهید %1$s.منو

بخش ها

حمایت از فیلم مستقل

logo sfs

گرچه تا امروز سینمای کوتاه و مستند ایران در عرصه بین المللی به موفقیتهای فراوانی دست یافته و درخشش فیلمهای ایرانی در جشنواره ها و مجامع بین المللی رو به افزایش است، اما هنوز سینمای مستقل کوتاه و مستند در ایران هیچ متولی مشخصی ندارد و با وجود برگزاری جشنواره های متعدد در این زمینه، فیلمسازان مستقل فیلمهای کوتاه و مستند برای تولید و عرضه آثارشان در داخل و خارج از کشور دچار مشکلات فراوانی هستند.
حمایت از فیلم کوتاه مستقل، پس از یک دوره پژوهشی و تحقیقاتی ۳ ساله، با مشاوره گروهی از برگزارکنندگان و سیاستگذاران جشنواره های فیلم، تولید کنندگان، عرضه کنندگان، خریداران و فیلمسازان معتبر ایرانی و با بررسی توانمندی ها و آسیب شناسی چرخه تولید و عرضه فیلم و تعریف فیلم مستقل در ابعاد ملی و بین المللی، در تاریخ ۱/۲/۱۳۹۰ توسط مهدی یارمحمدی تأسیس شد.
این مجموعه اکنون از مرحله پیش تولید تا عرضه، از فیلمسازان مستقل فیلمهای کوتاه و مستند حمایت می کند و تلاش می کند تا با جذب مشارکتهای بخش خصوصی فرصت کارآفرینی وحمایت مالی را برای آنان بوجود آورد تا بتواند فیلمسازان مستعد و فیلمهای موفق مستقل و تجربه گرا را شناسایی نماید.
نیز تلاش می کند تا با تعامل با جشنواره های معتبر بین المللی و فیلمسازان فرصتی ایجاد کند تا این جشنواره ها به درستی معرفی شوند و فیلمسازان بتوانند با اطلاع از شرایط و محتوای هر جشنواره فیلمهای مناسب را به آن جشنواره ارسال نمایند و همچنین فرصتی برای نمایش و فروش فیلمهای مستقل و تجربه گرای ایرانی بوجود آید.
اولویتهای حمایتی و پشتیبانی این مجموعه تنها بر اساس توانمندی و شایستگی فیلمها و فیلمسازان است و در حال حاضر امکان برقراری ارتباط با فیلمسازان فعال فیلم کوتاه و مستند را در سراسر کشور داریم.
در مدتی که از تأسیس این مجموعه می گذرد مفتخریم که اعلام کنیم، ضمن شناسایی فیلمسازان مستقل خلاق و مستعد کشور، توانسته ایم جایگاه موثر و نقش بسزایی در موفقیت فیلمهای آنان در جامعه بین المللی داشته و جوایز متعددی برای سینمای کشورمان دریافت نماییم.

سایت حمایت از فیلم کوتاه مستقل با هدف حمایت از فیلمسازان مستقل و تجربه گرای سینمای کوتاه و مستند ایران و کارآفرینی در این زمینه، آمادگی خود را جهت همکاری با فیلمسازان مستقل، جشنواره های بین المللی، بازارهای فیلم، خریداران و پخش کنندگان فیلم و حامیان همسو با این نگرش اعلام می نماید.

ارتباط با با سایت:
شماره ثبت: ۹۳/۲۹۷۳۰
صاحب امتیاز و مدیر مسئول: مهدی یارمحمدی
ایمیل ها:
سایت: info@shortfilmsupport.com
مدیریت: manager@shortfilmsupport.com
تلفن پشتیبانی :۰۹۳۶۱۳۱۳۹۰۹

دیدگاه خود را ثبت کنید