لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهید %1$s.منو

بخش ها

موزه گنجینه آثار اهدایی هنرمندان

logo ganjineh2

رویکرد ایجاد گنجینه:

این گنجینه جهت استفاده از شهرت ، سابقه و محبوبیت هنرمندان و پیشکسوتان داوطلب و علاقه مند، جهت ارائه هدایای شخصی و دست نوشته های ارزشمند آنها به پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل به منظور فروش و استفاده از آنها در جهت حمایت از فیلمسازان مستقل فیلمهای کوتاه و مستند تعریف شده است.

این هدایا در قالب یک نمایشگاه و با شرایطی خاص در جهت اعتلای سینمای مستقل کوتاه و مستند کشور، به تجار ، مجموعه داران و علاقه مندان فروخته خواهد شد  و از مبالغ به دست آمده ، برای تولید و حمایت از فیلمهای کوتاه و مستند مستقل و تجربه گرا، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری جشنواره ها و هفته های فرهنگی فیلم ، بورسیه های هنری و هر گونه تلاش در جهت رشد و پیشرفت فیلمسازان مستقل و تجربه گرای سینمای کوتاه و مستند ایران استفاده خواهد شد.

سابقه بین المللی طرح:

این طرح یک طرح بدیع و تازه نیست، استفاده از این ایده در کشورها و جوامع دیگر و با هدف حمایت از امور خیریه، فعالیتهای انسان دوستانه، صلح دوستی و سلامت، حفاظت از محیط زیست، بورسیه های تحصیلی و کشف استعدادهای خاص و … مورد استفاده واقع شده است.

شرایط اهدای هدیه به گنجینه:

هر فردی که از شهرت ، محبوبیت و حسن نام در عرصه های متفاوت هنری ، فرهنگی ، ورزشی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی برخوردار باشد و گرفتن هدیه ای از او ارزشمند باشد ، می تواند به این گنجینه هدیه اهدا نماید.

نوع هدیه :

نوع هدیه بستگی زیادی به میزان شهرت ومحبوبیت افراد دارد . هر چقدر افراد مشهورتر و محبوبتر باشند هدیه آنها می تواند از بار مالی کمتری برخوردار باشد

رونمایی از گنجینه:

رونمایی از گنجینه در مراسم اختتامیه “سومین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید” با خواندن بیانیه ای اطلاع رسانی گردید.

در این مراسم شهرزاد اسفرجانی برنامه ریز ، مدرس و هدایتگر برند و مشاور تبلیغاتی دبیر جشنواره گفت: گنجینه آثار اهدایی هنرمندان را طراحی کرده ایم تا هنرمندان بنام کشور با اهدایی هدایای معنوی به این گنجینه از این فیلمسازان و از برگزاری جشنواره فیلم مستقل خورشید حمایت نمایند .

در ادامه این مراسم مهدی یارمحمدی دبیر جشنواره ، از بیژن کامکار، قشنگ کامکار، رهبر قنبری، بابک کریمی، مریم دوستی، شهرزاد اسفرجانی و … بعنوان اولین اهداکنندگان این هدایا به گنجینه با اهدای لوح سپاسی تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که سایر هنرمندان در جهت رشد و گسترش فیلمسازی مستقل از این فیلمسازان فعال، خلاق و مستعد حمایت نمایند.

دیدگاه خود را ثبت کنید